Úvod » MyConnWeb.sk
MYCONNWEB.SK
► História:
Naše služby poskytujeme už od roku 2002. Plných 5 rokov bola strategickým odberateľom naších služieb americká spoločnosť so sídlom v Chicagu - Boberdoo LLC. Tvorili sme súčasť vývojarského tímu, ktorý spracovával jej zámery a teda väčšia časť našej produkcie a vývoja v tomto období smerovali práve do USA. Neskôr, po ukončení spolupráce s touto skupinou (v septembri 2007), sme naštartovali ďalšiu fázu nášho rozvoja. Okrem pokračujúceho poskytovania vtedy už zabehnutých služieb, začali sme hľadať aj nové oblasti a priestor, v ktorom by sme sa mohli etablovať a poskytovať užitočné služby hlavne užívateľom pôsobiacich v tunajších podmienkach. Začali sme prevádzkovať ďalšie služby vrátane vlastných portálov a výsledok na seba nedal dlho čakať. Dnes už máme vo svojom portfóliu množstvo spokojných klientov, ktorí denno - denne využívajú nielen naše portálové služby, ale aj ďalšie na mieru vyrobené originálne web stránky, systémy či iné produkty pre internet.
► Súčasnosť:
Sme stabilným a spoľahlivým článkom v segmente tvorcov a poskytovateľov služieb na webe. Poskytujeme originálne, vysokokvalitné, vysokoefektívne webovské konštrukcie a dizajnérske riešenia, ktoré naším klientom pomáhajú zvýšiť konkurencieschopnosť poskytovaním online služieb a prezentovaním sa užívateľsky prívetivým a graficky atraktívnym spôsobom.
V našej ponuke nájdete kompletné služby pre Váš web. Poskytujeme zhotovenie grafických návrhov a grafických prvkov, vyhotovenie, napĺňanie a správu databáz, marketingové služby, registráciu domén, výber a registráciu webhostingu, výrobu, inštaláciu a administráciu kompletných statických aj dynamických web stránok, portálov a špecializovaných systémov rôznej štruktúry, robustnosti a funkčnosti.
► Proces spracovania:
V priebehu rokov sme vyvinuli a v praxi odskúšali proces spracovania projektov, ktorý nám pomáha efektívne navrhovať také webové stránky, ktoré nielen zachytia pozornosť publika, ale nasmerujú ho aj k aktivitám vedúcich k očakávanemu cieľu a teda k naplneniu samotnej podstaty existencie daného produktu.
© 2002 - 2023 MYCONNWEB.SK
© 2002 - 2023 MYCONNWEB.SK